About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Pranie dywanów Chorzów– czas na porządki

Pranie dywanów Chorzów

Jeśli szukasz kogoś kto wypierze Ci dywan to dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalną usługę prania dywanów na terenie miasta Chorzów. Nasza firma działa w tej branży od wielu lat i zgromadziliśmy duże doświadczenie. Jesteśmy również jedną z nielicznych firm, które korzystają z najnowszych technologii, co oznacza, że możemy zagwarantować Państwu wysokiej jakości rezultaty.

Upewnimy się, że usuniemy z dywanów wszelkiego rodzaju plamy, w tym plamy z tłuszczu, oleju i jedzenia. Zadbamy również o usunięcie wszelkiego rodzaju zapachów z Twoich dywanów za pomocą naturalnych środków czyszczących, które są bezpieczne dla dywany ale także są zdrowe dla całej twojej rodziny. Powinieneś zwrócić na to uwagę szczególnie jeśli masz w domu małe dzieci, które dużą część swojego czasu spędzają na dywanie.

Zachowywanie czystości dywanu a zdrowie Twojej rodziny

Pamiętaj, że czysty dywan i wykładzina mają wpływ na zdrowie Twoich bliskich.

Dywan i wykładzina w Twoim domu są jednym z najważniejszych źródeł narażenia na kurz, brud, alergeny, zarodniki pleśni, sierść zwierząt, bakterie i wirusy, które mogą wywoływać astmę lub inne alergie. Czy Twoje dziecko ma alergię na kurz? Nie zastanawiaj się tylko skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi.

Czysty dywan i wykładzina powinna być priorytetem dla każdego właściciela domu, ponieważ może poprawić jakość życia wszystkich domowników.

Usługa prania dywanów wykonana w pełni profesjonalnie

W przeszłości czyszczenie dywanów odbywało się ręcznie za pomocą szczotki do szorowania i wiadra z mydłem lub innymi środkami piorącymi. Ta metoda jest pracochłonna, czasochłonna i może pozostawiać brud i osad we włóknach dywanu a przy tym jest mało efektowna i mało wydajna. Takie usługi były drogie i trwały bardzo długo. Dzisiejszy nowoczesny sprzęt umożliwia dokładne czyszczenie dywanów bez żmudnego szorowania. Posiadamy nowoczesny i zautomatyzowany sprzęt, który gwarantuje dobre wykonania prania dywanów.

Doświadczeni pracownicy to gwarancja dobrze wykonanej pracy

Nasza wyspecjalizowana kadra posiada duże doświadczenie w usługach prania dywanów. Dbamy o to, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi metodami i produktami czyszczenia, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Pracownicy są systematycznie szkoleni i instruowani o sposobach wykonywania swojej pracy dobrze i dokładnie.

pranie dywanow 24

Przyjęcie zamówienia

Wszyscy Klienci, którzy chcą zamówić profesjonalne czyszczenie dywanów, mogą zrobić to na dwa sposoby:

Prosimy o podanie ilości dywanów oraz ich orientacyjnej wielkości, a także wskazanie dogodnego dla Państwa terminu odbioru. Zalecamy, aby dywan zwinąć w rulon. Jeśli Klient nie jest w stanie przygotować go w takiej formie samodzielnie, nasz kierowca pomoże w tej czynności. Odbiór dywanu od Klienta jest darmowy z domu oraz do pierwszego piętra. Od 2 piętra oraz w sytuacjach, w których wyniesienie dywanu przysparza trudności (np. jest on w piwnicy), pobieramy opłatę w wysokości 10 zł. Taka sama opłata dotyczy również zwinięcia i rozwinięcia dywanu, pod warunkiem, że nie znajdują się na nim żadne meble. Jeżeli przed złożeniem dywanu wymagane jest przeniesienie ciężkich przedmiotów, wycenę ustalamy indywidualnie z Klientem.

Cennik prania dywanów

Podstawowe usługi Cena
Czyszczenie dywanów i wykładzin sztucznych i wełnianych 15,00zł/m2
Czyszczenie dywanów i wykładzin typu shaggy (sznurkowe,pętelkowe,kędziorki, włochacze, itp) 18,00zł/m2
Czyszczenie dywanów orientalnych (wiskoza sztuczny jedwab , jedwab tkany maszynowo oraz ręcznie wiązanych Afganistan, Iran(perskie), Pakistan , Nepal ,Indie ,Tybet , Maroco, Chiny, itp.) 25,00zł/m2
Dodatkowe usługi Cena
Ozonowanie 5,00zł/m2
Trzepanie 4,00zł/m2
Usuwanie zapachów 5,00zł/m2
Impregnacja 3,00zł/m2
Czyszczenie antyalergiczne 3,50zł/m2
Czyszczenie express w 72h +50%