About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Pranie dywanów Jaworzno – czas na porządki

Pranie dywanów Jaworzno

Pranie dywanów Jaworzno to usługa skierowana w szczególności do mieszkańców miasta Jaworzno i okolicznych miejscowości. Jeśli jesteś z tych okolic to zapraszamy do kontaktu – wykonamy dla Ciebie usługę prania dywanów szybko i profesjonalnie.

Czyszczenie dywanów to usługa, która jest często pomijana przez ludzi. Jednak bardzo ważne jest regularne czyszczenie dywanów. Dywany wykonane są z włókien naturalnych, co oznacza, że jak magnes przyciągają brud i kurz. Włókna zatrzymują również wilgoć, co może prowadzić do rozwoju pleśni i pleśni co oczywiście bardzo negatywnie wpływa na nasze zdrowie.

Nagromadzenie brudu i kurzu na dywanie może prowadzić do alergii i objawów astmy u dzieci. Dywany zbierają również roztocza, sierść zwierząt domowych, pyłki i zarodniki pleśni – wszystkie z nich mogą wywoływać lub pogarszać alergie u niektórych osób.

Zachowywanie czystości dywanu a zdrowie Twojej rodziny

Dywany i chodniki są powszechnym źródłem alergenów, roztoczy i bakterii. Dlatego tak ważne jest utrzymywanie ich w czystości. Zdrowie to najważniejsze co masz.

Najskuteczniejszym sposobem utrzymania dywanów i chodników w czystości jest ich regularne odkurzanie. Jeśli masz w salonie dywan, odkurzaj go przynajmniej raz w tygodniu. W przypadku dywanów w innych częściach domu odkurzaj je co najmniej dwa razy w miesiącu, jeśli są narażone na duży ruch lub rozlane płyny.

Usługa prania dywanów wykonana w pełni profesjonalnie

Nowoczesny sprzęt umożliwił profesjonalistom dokładne czyszczenie dywanów. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu możliwe jest teraz czyszczenie dywanów także bez użycia wody jeśli istnieje taka potrzeba. Dzieje się tak, ponieważ mają moc usuwania brudu i brudu z dywanu przy minimalnym wysiłku. Profesjonalny sprzęt do prania dywanów wykona tą pracę bez szkody dla samego dywanu i będzie szybka i skuteczna.

Doświadczeni pracownicy to gwarancja dobrze wykonanej pracy

Dywan to duża inwestycja dla każdego właściciela domu. Może to być kosztowny, ale niezbędny sposób ochrony domu przed zużyciem. Dlatego współpracuj z nami ponieważ zapewniamy najwyższą jakość usługi. Personel firmy Czerwony Dywan ma doświadczenie w bezpiecznym czyszczeniu i konserwacji Twoich dywanów. Działamy w branży od wielu lat i wiemy, jak dobrze wykonać pracę.

pranie dywanów Bytom

Przyjęcie zamówienia

Wszyscy Klienci, którzy chcą zamówić profesjonalne czyszczenie dywanów, mogą zrobić to na dwa sposoby:

Prosimy o podanie ilości dywanów oraz ich orientacyjnej wielkości, a także wskazanie dogodnego dla Państwa terminu odbioru. Zalecamy, aby dywan zwinąć w rulon. Jeśli Klient nie jest w stanie przygotować go w takiej formie samodzielnie, nasz kierowca pomoże w tej czynności. Odbiór dywanu od Klienta jest darmowy z domu oraz do pierwszego piętra. Od 2 piętra oraz w sytuacjach, w których wyniesienie dywanu przysparza trudności (np. jest on w piwnicy), pobieramy opłatę w wysokości 10 zł. Taka sama opłata dotyczy również zwinięcia i rozwinięcia dywanu, pod warunkiem, że nie znajdują się na nim żadne meble. Jeżeli przed złożeniem dywanu wymagane jest przeniesienie ciężkich przedmiotów, wycenę ustalamy indywidualnie z Klientem.

Cennik prania dywanów

Podstawowe usługi Cena
Czyszczenie dywanów i wykładzin sztucznych i wełnianych 15,00zł/m2
Czyszczenie dywanów i wykładzin typu shaggy (sznurkowe,pętelkowe,kędziorki, włochacze, itp) 18,00zł/m2
Czyszczenie dywanów orientalnych (wiskoza sztuczny jedwab , jedwab tkany maszynowo oraz ręcznie wiązanych Afganistan, Iran(perskie), Pakistan , Nepal ,Indie ,Tybet , Maroco, Chiny, itp.) 25,00zł/m2
Dodatkowe usługi Cena
Ozonowanie 5,00zł/m2
Trzepanie 4,00zł/m2
Usuwanie zapachów 5,00zł/m2
Impregnacja 3,00zł/m2
Czyszczenie antyalergiczne 3,50zł/m2
Czyszczenie express w 72h +50%