About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Pranie dywanów Sosnowiec – zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny

Pranie dywanów Sosnowiec

Czyste, zadbane i eleganckie biuro lub mieszkanie to jeden z elementów, który robi wrażenie na klientach i partnerach biznesowych i gościach. Natomiast brudne biuro ma złe wrażenie na biznesie. Bałagan w środowisku może sprawić, że klienci poczują, że firma nie traktuje ich pracy poważnie lub nie dba o nią. Sprawia to również, że myślą, że sprawy zostaną zrobione w niechlujny sposób.

Nie jest to więc bez znaczenia czy zadbasz o swój dywan lub wykładzinę w biurze lub w domu. Niech jego czystość będzie twoją wizytówką.

Ładny, czysty dywan wizytówką firmy

Firma powinna mieć również dobrze zorganizowane biuro, aby pokazać swój profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Klienci odwiedzający biuro chcą wiedzieć, że są w dobrych rękach i będą mogli zaufać firmie, jeśli zobaczą, że wszystko jest w porządku. Niektórzy twierdzą, że są pewne rzeczy, których nigdy nie należy przechowywać na biurku, ponieważ źle wygląda (takie jak jedzenie), ale są pewne rzeczy, które zawsze powinny być w pobliżu. Dywany mogą być ozdobą Twojego biura. Może również pomóc w stworzeniu atmosfery w miejscu pracy.

Dywany biurowe są często używane głównie ze względów estetycznych. Są eleganckie i bardziej sprzyjają budowaniu dobrej atmosfery. Dywany w naszym biurze można zobaczyć przy wejściu, w salach konferencyjnych i korytarzach oraz w niektórych boksach.

Dywany istnieją od 1900 p.n.e. i były pierwotnie wykonywane przez koczownicze plemiona w Azji Środkowej i Iranie przy użyciu włókien wełny, bawełny i konopi wplecionych w gobeliny o skomplikowanych wzorach, a czasem po prostu w prostych kombinacjach kolorów.

Dlaczego lepiej zamówić fachowców?

Aby zadbać o czystość dywanu niezbędny jest specjalistyczny sprzęt

Pranie dywanów Sosnowiec dysponuje specjalistycznym sprzętem do tego celu. Te specjalistyczne maszyny oferują zarówno lepsze i dokładniejsze czyszczenie dywanów, jak i tapicerki. Zużywają mniej wody, są łatwiejsze w manewrowaniu i nie wymagają podciśnienia.

Maszyny te są przeznaczone do pracy z każdym rodzajem dywanu lub materiału obiciowego. Posiada również zmienną regulację prędkości, która pozwala użytkownikowi dostosować sposób czyszczenia. Może być stosowany w połączeniu z dowolnym rodzajem detergentu, który jest bezpieczny do stosowania na dywanach i tapicerce.

Zamów już dziś usługę pranie dywanów Sosnowiec – zadzwoń.

pranie dywanów Bytom

Przyjęcie zamówienia

Wszyscy Klienci, którzy chcą zamówić profesjonalne czyszczenie dywanów, mogą zrobić to na dwa sposoby:

Prosimy o podanie ilości dywanów oraz ich orientacyjnej wielkości, a także wskazanie dogodnego dla Państwa terminu odbioru. Zalecamy, aby dywan zwinąć w rulon. Jeśli Klient nie jest w stanie przygotować go w takiej formie samodzielnie, nasz kierowca pomoże w tej czynności. Odbiór dywanu od Klienta jest darmowy z domu oraz do pierwszego piętra. Od 2 piętra oraz w sytuacjach, w których wyniesienie dywanu przysparza trudności (np. jest on w piwnicy), pobieramy opłatę w wysokości 10 zł. Taka sama opłata dotyczy również zwinięcia i rozwinięcia dywanu, pod warunkiem, że nie znajdują się na nim żadne meble. Jeżeli przed złożeniem dywanu wymagane jest przeniesienie ciężkich przedmiotów, wycenę ustalamy indywidualnie z Klientem.

Cennik prania dywanów

Podstawowe usługi Cena
Czyszczenie dywanów i wykładzin sztucznych i wełnianych 15,00zł/m2
Czyszczenie dywanów i wykładzin typu shaggy (sznurkowe,pętelkowe,kędziorki, włochacze, itp) 18,00zł/m2
Czyszczenie dywanów orientalnych (wiskoza sztuczny jedwab , jedwab tkany maszynowo oraz ręcznie wiązanych Afganistan, Iran(perskie), Pakistan , Nepal ,Indie ,Tybet , Maroco, Chiny, itp.) 25,00zł/m2
Dodatkowe usługi Cena
Ozonowanie 5,00zł/m2
Trzepanie 4,00zł/m2
Usuwanie zapachów 5,00zł/m2
Impregnacja 3,00zł/m2
Czyszczenie antyalergiczne 3,50zł/m2
Czyszczenie express w 72h +50%