About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Pranie dywanów Bytom – czas na wiosenne porządki

Wiosna to czas, kiedy wszyscy zabieramy się za wiosenne porządki, w tym za pranie dywanów Bytom. Jednak w jaki sposób wyczyścić zabrudzony dywan tak, aby nie zniszczyć włókien i móc cieszyć się nim jeszcze przez długie lata? 

 

Pranie dywanów Bytom

 Do prania i czyszczenia dywanu trzeba się przygotować. Na sam początek sprawdź jaki typ dywanów posiadasz i jakie środki chemiczne będą najlepsze i najbezpieczniejsze.  

 

Pranie dywanów od czego zacząć 

Zanim przystąpimy do prania naszego dywanu, najpierw musimy go dobrze i dokładnie odkurzyć. Nie ma nic gorszego do namoczenia zalegającego pomiędzy włóknami brudu i piasku. Zgromadzony pomiędzy włóknami brud jeszcze bardziej utrudni czyszczenie dywanu. W szczególności, gdy jesteśmy posiadaczami zwierząt, w tym psów i kotów, regularne odkurzanie i pranie dywanów Bytom, przedłuży ich żywotność, pozwoli usunąć nieprzyjemne zapachy oraz wbitą we włókna sierść naszych pupili.  Dywany z wysoki, długim runem trzeba przed czyszczeniem porządnie wytrzepać. Dzięki temu przyklepane włosie z powrotem się podniesie i odzyska dawny wygląd. Łatwiej też będzie odkurzyć zabrudzenia, które znajdują się niżej w runie naszego dywanu.  

 

Czyszczenie dywanów na sucho i mokro 

Czyszczenie dywanów metodą na sucho, możemy wykonać z pomocą ekologicznych środków. Znajdziesz je w swojej kuchni i choć mają zupełnie inne przeznaczenie, to są niezwykle skuteczne w walce z zabrudzeniami. Jednym z nich jest soda. Po rozsypaniu jej na powierzchni dywanu odkurz dywan po kilku godzinach. Soda neutralizuje brzydkie zapachy i usuwa zabrudzenia. Jeśli na dywanie znajdują się większe zabrudzenia, spryskaj je mieszaniną wody i octu, a po jej wyschnięciu ponownie odkurz dywan.  

Metoda prania dywanów na mokro to nic innego jak jego wypranie. Pomoże Ci w tym odkurzacz piorący i środek do prania dywanów. Jeśli nie masz czasu i miejsca na samodzielne czyszczenie dywanów, możesz skorzystać z usługi firm, które odbiorą od ciebie zabrudzony dywan, wyczyszczą go i dostarczą z powrotem czysty i pachnący, w uzgodnionym wcześniej terminie. 

 

pranie dywanów Bytom

Przyjęcie zamówienia

Wszyscy Klienci, którzy chcą zamówić profesjonalne czyszczenie dywanów, mogą zrobić to na dwa sposoby:

Prosimy o podanie ilości dywanów oraz ich orientacyjnej wielkości, a także wskazanie dogodnego dla Państwa terminu odbioru. Zalecamy, aby dywan zwinąć w rulon. Jeśli Klient nie jest w stanie przygotować go w takiej formie samodzielnie, nasz kierowca pomoże w tej czynności. Odbiór dywanu od Klienta jest darmowy z domu oraz do pierwszego piętra. Od 2 piętra oraz w sytuacjach, w których wyniesienie dywanu przysparza trudności (np. jest on w piwnicy), pobieramy opłatę w wysokości 10 zł. Taka sama opłata dotyczy również zwinięcia i rozwinięcia dywanu, pod warunkiem, że nie znajdują się na nim żadne meble. Jeżeli przed złożeniem dywanu wymagane jest przeniesienie ciężkich przedmiotów, wycenę ustalamy indywidualnie z Klientem.

Cennik prania dywanów

Podstawowe usługi Cena
Czyszczenie dywanów i wykładzin sztucznych i wełnianych 15,00zł/m2
Czyszczenie dywanów i wykładzin typu shaggy (sznurkowe,pętelkowe,kędziorki, włochacze, itp) 18,00zł/m2
Czyszczenie dywanów orientalnych (wiskoza sztuczny jedwab , jedwab tkany maszynowo oraz ręcznie wiązanych Afganistan, Iran(perskie), Pakistan , Nepal ,Indie ,Tybet , Maroco, Chiny, itp.) 25,00zł/m2
Dodatkowe usługi Cena
Ozonowanie 5,00zł/m2
Trzepanie 4,00zł/m2
Usuwanie zapachów 5,00zł/m2
Impregnacja 3,00zł/m2
Czyszczenie antyalergiczne 3,50zł/m2
Czyszczenie express w 72h +50%