About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Pranie dywanów Siemianowice Śląskie – zamów profesjonalną usługę

Pranie dywanów Siemianowice Śląskie

Czyste, zadbane, eleganckie biuro to jeden z elementów, który robi wrażenie na klientach i partnerach biznesowych. Firma musi mieć parametry, aby mieć pewność, że jej biuro jest zawsze schludne i uporządkowane. Wytyczne, takie jak przypisanie określonych obszarów do określonych przedmiotów i upewnienie się, że te miejsca są zawsze czyste, mogą być korzystne pod względem zarządzania czasem, a także skoncentrowania wszystkich na określonych zadaniach.

Dywan w domu też jest jego wizytówką i każda gospodyni domowa zrobi wszystko aby utrzymać go w należytej czystości.

Czystość odgrywa również dużą rolę w kulturze firmy. Sprawia, że ludzie czują się komfortowo, co jest ważne, jeśli chodzi o tworzenie dobrego wrażenia na klientach i partnerach biznesowych. Brudne otoczenie może sprawić, że ktoś poczuje się niekomfortowo siadając przy biurku lub używając tam innego przedmiotu. Z drugiej strony, jeśli wszystko wydaje się nieskazitelnie czyste, ludzie będą bardziej skłonni zostać dłużej.

Jak ważny jest sprzęt sprzątający w pranie dywanów Siemianowice Śląskie

Typowa usługa sprzątania, mimo najlepszych chęci i starań, nie zawsze jest skuteczna w usuwaniu zapachów i plam. Wynika to z niewystarczającego sprzętu. Ważne jest, aby wiedzieć, z czego wykonany jest dywan do biura. Jeśli masz dywan, który został nasączony środkami owadobójczymi, uwalnia on chemikalia do powietrza i jest szkodliwy dla ludzi, którzy pracują w tym środowisku przez długi czas. Jeśli nie chcesz, aby mrówki lub karaluchy wchodziły do twojego budynku, uważaj, jakiego rodzaju wykładziny biurowe są używane. Pamiętaj, aby przed zakupem sprawdzić, czy są one traktowane pestycydami, czy nie. Najlepiej wybrać naturalne włókno, takie jak wełna lub sizal, ze względu na mniejsze ryzyko alergii, zamiast tworzyw sztucznych i syntetyków, które są trudne do czyszczenia i konserwacji, a także są drogie.

Dlatego najlepiej zlecić pranie dywanu profesjonalnej firmie takiej jak my.

Specjalistyczne maszyny jakie posiadamy do prania dywanów i tapicerki są zaprojektowane tak, aby mogły usuwać wszelkiego rodzaju zabrudzenia, plamy, zapachy i nie tylko z dywanów i tapicerki. Wszystko jest wykonywane szybko i z niezwykłą skutecznością.

pranie dywanów Bytom

Przyjęcie zamówienia

Wszyscy Klienci, którzy chcą zamówić profesjonalne czyszczenie dywanów, mogą zrobić to na dwa sposoby:

Prosimy o podanie ilości dywanów oraz ich orientacyjnej wielkości, a także wskazanie dogodnego dla Państwa terminu odbioru. Zalecamy, aby dywan zwinąć w rulon. Jeśli Klient nie jest w stanie przygotować go w takiej formie samodzielnie, nasz kierowca pomoże w tej czynności. Odbiór dywanu od Klienta jest darmowy z domu oraz do pierwszego piętra. Od 2 piętra oraz w sytuacjach, w których wyniesienie dywanu przysparza trudności (np. jest on w piwnicy), pobieramy opłatę w wysokości 10 zł. Taka sama opłata dotyczy również zwinięcia i rozwinięcia dywanu, pod warunkiem, że nie znajdują się na nim żadne meble. Jeżeli przed złożeniem dywanu wymagane jest przeniesienie ciężkich przedmiotów, wycenę ustalamy indywidualnie z Klientem.

Cennik prania dywanów

Podstawowe usługi Cena
Czyszczenie dywanów i wykładzin sztucznych i wełnianych 15,00zł/m2
Czyszczenie dywanów i wykładzin typu shaggy (sznurkowe,pętelkowe,kędziorki, włochacze, itp) 18,00zł/m2
Czyszczenie dywanów orientalnych (wiskoza sztuczny jedwab , jedwab tkany maszynowo oraz ręcznie wiązanych Afganistan, Iran(perskie), Pakistan , Nepal ,Indie ,Tybet , Maroco, Chiny, itp.) 25,00zł/m2
Dodatkowe usługi Cena
Ozonowanie 5,00zł/m2
Trzepanie 4,00zł/m2
Usuwanie zapachów 5,00zł/m2
Impregnacja 3,00zł/m2
Czyszczenie antyalergiczne 3,50zł/m2
Czyszczenie express w 72h +50%