About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Pranie dywanów Gliwice – czas na porządki

ranie dywanów Gliwice

Oferujemy profesjonalną usługę prania dywanów na terenie miasta Gliwice. Jeśli jesteś mieszkańcem Gliwic lub okolicznych miejscowości i szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się pranie dywanów Gliwice to bardzo dobrze trafiłeś. Naszym klientom zapewniamy najlepsze rozwiązania czyszczące, aby mogli znów cieszyć się czystością dywanów.

Zachowywanie czystości dywanu a zdrowie Twojej rodziny

Zdrowie Twoich bliskich w dużej mierze zależy od czystości Twojego otoczenia, w tym czystości dywanów. Dywan lub wykładzina może być pożywką dla bakterii i innych szkodliwych organizmów, które mogą przenosić się na inne części domu. Jeśli masz dzieci to nasza usługa pranie dywanów Gliwice powinna Cię szczególnie zainteresować gdyż od czystości dywanu zależy zdrowie i dobre samopoczucie Twojego dziecka. Ale także Twoje zdrowie jest ważne. Często zdarza się, że przez długi czas ktoś odczuwa przykre dolegliwości alergiczne lub skórne nie znając przyczyny ponosi koszty leczenia. Tymczasem źródłem dolegliwości może być brudny dywan, który jest legowiskiem dla roztoczy i innych szkodliwych czynników.

Ważne jest, aby regularnie odkurzać dywany i wymieniać je co kilka lat.

Usługa prania dywanów wykonana w pełni profesjonalnie

Przykładamy ogromną wagę do sprzętu, który posiadamy ponieważ zależy nam na sprawnej obsłudze klienta oraz na pracy wykonanej jak najlepiej dlatego inwestujemy w nowoczesne maszyny piorące. Dzięki temu możemy zagwarantować profesjonalne wykonanie usługi pranie dywanów Gliwice.

Sprzęt, którym dysponujemy umożliwia dokładne wypranie dywanu w krótkim czasie.

Niektóre z nowych urządzeń obejmują:

– Odkurzacz z obrotową szczotką, idealny do zbierania sierści i brudu.

– Szampon do dywanów, który usunie brud i brud z dywanu i sprawi, że będzie pachniał świeżo.

– Środek do czyszczenia tapicerki, który można stosować do mebli, zasłon i innych tkanin.

Doświadczeni pracownicy to gwarancja dobrze wykonanej pracy

Nie tylko sprzęt jest ważny. Posiadamy zespół profesjonalnych techników, którzy specjalizują się w usługach prania dywanów. Posiadają wiedzę na temat najnowszych metod i produktów czyszczących, co pozwala im zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Nasz personel jest specjalnie przeszkolony, aby czyścić Twoje dywany i sprawić, by wyglądały jak nowe.

Działamy w tej branży od dawna i wiemy, czego potrzeba, aby Twój dywan wyglądał jak najlepiej. Dzięki czemu wiesz, że Twoje dywany są w dobrych rękach.

pranie dywanów Bytom

Przyjęcie zamówienia

Wszyscy Klienci, którzy chcą zamówić profesjonalne czyszczenie dywanów, mogą zrobić to na dwa sposoby:

Prosimy o podanie ilości dywanów oraz ich orientacyjnej wielkości, a także wskazanie dogodnego dla Państwa terminu odbioru. Zalecamy, aby dywan zwinąć w rulon. Jeśli Klient nie jest w stanie przygotować go w takiej formie samodzielnie, nasz kierowca pomoże w tej czynności. Odbiór dywanu od Klienta jest darmowy z domu oraz do pierwszego piętra. Od 2 piętra oraz w sytuacjach, w których wyniesienie dywanu przysparza trudności (np. jest on w piwnicy), pobieramy opłatę w wysokości 10 zł. Taka sama opłata dotyczy również zwinięcia i rozwinięcia dywanu, pod warunkiem, że nie znajdują się na nim żadne meble. Jeżeli przed złożeniem dywanu wymagane jest przeniesienie ciężkich przedmiotów, wycenę ustalamy indywidualnie z Klientem.

Cennik prania dywanów

Podstawowe usługi Cena
Czyszczenie dywanów i wykładzin sztucznych i wełnianych 15,00zł/m2
Czyszczenie dywanów i wykładzin typu shaggy (sznurkowe,pętelkowe,kędziorki, włochacze, itp) 18,00zł/m2
Czyszczenie dywanów orientalnych (wiskoza sztuczny jedwab , jedwab tkany maszynowo oraz ręcznie wiązanych Afganistan, Iran(perskie), Pakistan , Nepal ,Indie ,Tybet , Maroco, Chiny, itp.) 25,00zł/m2
Dodatkowe usługi Cena
Ozonowanie 5,00zł/m2
Trzepanie 4,00zł/m2
Usuwanie zapachów 5,00zł/m2
Impregnacja 3,00zł/m2
Czyszczenie antyalergiczne 3,50zł/m2
Czyszczenie express w 72h +50%