About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Pranie dywanów Dąbrowa Górnicza

Rozlana kawa, sierść zwierząt, rozsypane chipsy czy ziemia z kwiatka. To tylko jedne z wielu zabrudzeń, z jakimi prawie każdego dnia muszą zmagać się posiadacze dywanów i wykładzin. Pranie dywanów Dąbrowa Górnicza, wcale nie musi być trudne i uciążliwe. Podpowiadamy, jak wyprać dywan, by cieszyć się efektami na dłużej.  

Pranie dywanów Dąbrowa Górnicza – nowe życie dla każdego dywanu

Pierwszy sposób dedykujemy osobom zabieganym, które nie mogą poświęcić więcej czasu na pielęgnacje i czyszczenie dywanu, niż raz w tygodniu. Cotygodniowe odkurzanie dywanów, przynosi krótkotrwałe efekty, w szczególności, gdy mamy dzieci lub zwierzęta. Dlatego z pomocą takim osobom przychodzi nasza firma, specjalizująca się w profesjonalnym praniu i czyszczeniu dywanów, wykładzin i chodników.

  

Co ważne nie musisz poświęcać nam wiele czasu. Nasi pracownicy odbiorą dywan z twojego domu, w ustalonym dniu o wygodnej dla ciebie godzinie. Pranie dywanów Dąbrowa Górnicza odbywa się w naszej firmie. Na miejscu twój dywan zostanie wytrzepany, odkurzony. Sprawdzony zostanie rodzaj runa i na tej podstawie dobierzemy idealne i bezpieczne środki piorące, a także dodatkowe usługi z naszej oferty wybrane przez właściciela dywanu. Po wykonanej usłudze odwieziemy twój dywan prosto do twojego domu.  

Pranie dywanów Dąbrowa Górnicza – nowe życie dla każdego dywanu

Jeśli chcemy cieszyć się czystym zadbanym dywanem przez wiele lat, nie możemy pomijać jego odkurzania, a także prania oraz zabezpieczania. Odkurzanie raz w tygodniu to całkowite minimum. 

 

Odgłos trzepania dywanów towarzyszył nam zawsze przed świętami, czy na wiosnę. Jednak powoli odchodzi się od tego nawyku. Jednak trzepanie dywanów pozwala na pozbycie się zanieczyszczeń, które osiadły głęboko w runie naszego dywanu, i tylko porządne trzepanie będzie w stanie je wzruszyć i usunąć.  

 

Do prania swojego dywanu używaj tylko przeznaczonych do tego celu środków. Najlepiej już na etapie kupowania dywanu zapamiętaj rodzaj runa, z czego został wykonany, aby później w łatwiejszy oraz bezpieczny dla dywanu, sposób dobrać i używać chemii czyszczącej. Znane są również domowe metody czyszczenia dywanów, które mogą nie poradzić sobie z większymi zabrudzeniami. 

1.Przyjęcie zamówienia

Wszyscy Klienci, którzy chcą zamówić profesjonalne czyszczenie dywanów, mogą zrobić to na dwa sposoby:

Prosimy o podanie ilości dywanów oraz ich orientacyjnej wielkości, a także wskazanie dogodnego dla Państwa terminu odbioru. Zalecamy, aby dywan zwinąć w rulon. Jeśli Klient nie jest w stanie przygotować go w takiej formie samodzielnie, nasz kierowca pomoże w tej czynności. Odbiór dywanu od Klienta jest darmowy z domu oraz do pierwszego piętra. Od 2 piętra oraz w sytuacjach, w których wyniesienie dywanu przysparza trudności (np. jest on w piwnicy), pobieramy opłatę w wysokości 10 zł. Taka sama opłata dotyczy również zwinięcia i rozwinięcia dywanu, pod warunkiem, że nie znajdują się na nim żadne meble. Jeżeli przed złożeniem dywanu wymagane jest przeniesienie ciężkich przedmiotów, wycenę ustalamy indywidualnie z Klientem.

Cennik prania dywanów

Podstawowe usługi Cena
Czyszczenie dywanów i wykładzin sztucznych i wełnianych 15,00zł/m2
Czyszczenie dywanów i wykładzin typu shaggy (sznurkowe,pętelkowe,kędziorki, włochacze, itp) 18,00zł/m2
Czyszczenie dywanów orientalnych (wiskoza sztuczny jedwab , jedwab tkany maszynowo oraz ręcznie wiązanych Afganistan, Iran(perskie), Pakistan , Nepal ,Indie ,Tybet , Maroco, Chiny, itp.) 25,00zł/m2
Dodatkowe usługi Cena
Ozonowanie 5,00zł/m2
Trzepanie 4,00zł/m2
Usuwanie zapachów 5,00zł/m2
Impregnacja 3,00zł/m2
Czyszczenie antyalergiczne 3,50zł/m2
Czyszczenie express w 72h +50%